بهترین سالن های آرایشی

سالن آرایشی ترسا
09126001968
سالن آرایشی هستی
09372903373
سالن آرایشی بهلا
09300681403br>

فعالیتها

تعریف براشینگ

به عمل حالت دادن مو به وسیله ی برس و حرارت٬ براشینگ گفته می شود . سشوار يكي از لوازم برقي است كه در اغلب خانه‌ها وجود دارد و براي حالت دادن يا خشك كردن موي ‌سر پس از استحمام به كار مي‌ رود. كارشناسان معتقدند در صورتي كه كاربران با طرز صحيح استفاده از سشوار آشنا باشند ٬مي‌توانند اميدوار باشند كه آسيب كمتري به مو‌هاي خود وارد مي‌كنند. چون به هر ترتيب حرارت سشوار موجب مي‌شود كه آب موجود در مو‌ها خشك شود٬سشوار را به موي سر خود نزديک نکنيد. بايد توجه داشت كه همواره سشوار در فاصله 30 سانتي ‌متري مو‌ها نگه‌ داشته‌ شود. برس ‌هاي فلزي براي سشوار کشيدن مناسب ‌ترين هستند و بهترين شکل را به موهاي‌ تان خواهند داد. مراقب باشید که روی موهای سشوار کشیده آب نریزیم چون وز می کند..

تعریف شنیون

به جمع کردن مو با سنجاق در پشت سر شینیون می‌گویند اما سبک‌ها و مدل‌های زیادی از شینیون وجود دارد. سبک‌های دیگر شینیون مناسب برای افراد خاص پوش، عروسی‌ها و نامزدی‌ها و مراسم‌های رسمی می‌باشد ولی سبکی که عمومیت دارد همان جمع کردن مو با سنجاق در پشت سر است. به‌طور کلّی شینیون یعنی جمع کردن و ثابت‌نگه‌داشت موهای نسبتاً بلند به فُرم‌های گوناگون. مدلی است بسیار هنری که به تخصص و تجربه نیاز دارد و یکی از هنری‌ترین مدل‌های آرایشگری است. جلوه‌های زیبا و گیرای این مدل، وابسته به ابتکار، ذوق و سلیقهٔ آرایشگر حرفه‌ای یا خود فرد است.

اپیلاسیون گرم

پیلاسیون با استفاده از موم داغ رایج ترین روش از بین بردن موهای زائد در بین مردم می باشد. ابتدا موم را روی حرارت قرار داده تا به حالت مایع درآید سپس بوسیله یک کارتک روی پوست در جهت رویش موی بدن بمالید . بعد با استفاده از یک تکه پارچه یا نوار گاز استریل موها و موم را در جهت رشد مو از روی پوست پاک کنید. این کار بهداشتی است چرا که وسایل و مواد آن بهداشتی می باشد. موها بین ۴-۶ هفته بعد دوباره خواهند رویید. فقط باید قبل از مومک انداختن حتما از لوسیون ها و یا کرمهای سفت کننده و تقویت کننده برای پر کردن منافذ خالی شده بر روی پوست استفاده کنید.

تعریف دکلره

دکلره یا دکلراسیون به زبان ساده یعنی برداشتن رنگ مو؛ که مخلوطی است از پودر دکلره و اکسیدان ۱۲ که با هم مخلوط می کنیم تا غلظت آن به اندازه ماست شود و از پشت و پایین سر شروع به زدن کرده و همینطور به بالای سر رفته و زمان انتظار هم بستگی جنس و مقاومت مو دارد (معمولا ۲۰-۳۰ دقیقه) که نتیجه ی آن پراکنده شدن و خارج کردن پیگمنت های طبیعی مو از ساختمان مو بوده و رنگ مو را روشن می شود. اگر بخواهیم موی طبیعی را بیشتر از چهار درجه روشن تر کنیم ابتدا باید موها را دکلره کنیم و بعد از آن رنگ انتخابی را استفاده کنیم.

درباره ما

شغل آرایشگری یکی از شغل های پر طرفدار در بین خانم های ایرانی است.با توجه به اینکه به آرایشگری بیشتر به عنوان یک هنر می توان نگاه کرد، موفقیت در این حرفه بیشتر به ذوق و سلیقه و مهارت هر فرد بستگی دارد.دررشته آرایشگری گرایشات خیلی مختلفی دارد.طبق دسته بندی سازمان فنی حرفه ای حدود 21 گرایش برای رشته آرایشگری زنانه تعریف شده که هر خانمی با توجه به علاقه و تصمیم شخصی خود می تواند در یک یا چند رشته آرایشی آموزش دیده و وارد بازار کار شود.

ما با ایجاد یک محیط کاملا بهداشتی و با گذراندن دورههای آراشگری و دریافت مدرک معتبر توانسته ایم جایگاه خوبی را برای شما عزیزام محیا بسازیم و حتی مدرک معتبر برای آموزش کسانی که می خواهند به این حرفه مشغول شوند را نیز دارا می باشیم .

تماس با ما

شماره درج آگهی

09192666717