تبلیغات اینترنتی

نکته های تبلیغاتی

صداغت

فراموش نکنید دروغ گفتن و یا فریب دادن افرادی که تبلیغات شما را می بینند. امروزه می تونه بزرگترین اشتباه یک سازمان باشه، اینگونه اقدامات کاملاً ناشیانه، باعث میشه برند و محصولات سازمان تبدیل به یک موضوع مضحک و خنده دار در بین مردم بشه و یا حتی بیننده ها سازمان شما کلاهبردار بخوانند، و یادآوری می کنم تبلیغات نامطلوب می تواند از طریق دهان به دهان به گوش همه برسد.

مختصر اما مفید

همیشه به این نکته توجه کنید که بیننده اینقدر فرصت نداره که آگهی ها و بخصوص بیلبورد های شما را کامل بخونه، حالا اگر این بیلبورد توی اتوبان باشه که دیگه هیچی، ماشین ها با سرعت بالا از کنار بیلبوردتون رد میشن. سعی کنید در تبلیغات خودتون (بخصوص محیطی) کاملاً مختصر کار کنید و تنها بر روی خصوصیت مهم محصول یا خدماتتون تمرکز کنید. البته به این موضوع توجه کنید که قرار کجا تبلیغتون نصب میشه، اگر قرار پشت یه چراغ قرمز طولانی تبلیغی را نصب کنید می تونید اطلاعات بیشتری را در تبلیغتون بگنجونید. برای این موضوع تکنیکی به نام White Space (فضای سفید) وجود داره که اشاره به این موضوع می کنه.

به نوع تبلیغ دقت کنید

در آخر لازم دانستم به این نکته هم اشاره کنم که حتما قبل از اجرای تبلیغ به این موضوع دقت کنید که چه کانال تبلیغاتی مناسب معرفی محصول شما هست، خیلی وقت ها صاحبان کسب و کار در موقعیت هایی تبلیغ می کنند که اصلا مناسب نبوده و تنها پول و سرمایه خودشون را هدر دادند. پیش از تبلیغات جامعه هدف و مشتریان بالقوه خودتون را شناسایی کنید، و تحقیق کنید این جامعه هدف شما بیشتر کجا هستند و چه نوع تبلیغ را بیشتر می بینند، (بیشتر تلویزیون می بینند یا رادیو گوش می دهند، در شهر زیاد رانندگی می کنند یا اتوبان و ...) با این بررسی می توانید بهترین تبلیغ را انجام دهید، گاهی بعد از بررسی ها متوجه می شود ارسال پیامک تبلیغاتی با هزینه ای پایین خیلی تاثیر گذارتر از بیلبورد یا آگهی تلویزیونی می باشد.

تبلیغی خلاق و متفاوت تهیه کنید

مطمئناً شما هم نظر بنده را قبول دارید که مردم دیگه از دیدن تبلیغ های تکراری خسته شدن، یه شرکت تو تبلیغاتش جایزه میده شرکت دیگه هم میاد دقیقاً همون کار را میکنه، بیلبوردها همه یه جورایی شبیه هم شدن و .... این تکرارهای باعث میشه مردم دیگه رقبتی به دیدن آگهی ها و تبلیغ ها نداشته باشن. اما در این بین اگر کسی تبلیغ خلاقی را ارائه بکنه مطمئناً می تونه نظر خیلی ها را جذب بکنه.

کافه گپ

عرضه کننده انواع دان ، پودر و لوازم قهوه اسپـر سـو ، تـرک ، فرانسه هات چاکلت ، کـاپـوچـینو

09169740321 قاسمی

آدرس : مهرشهر ، انتهای کیانمهر ، روبروی برج نگین ، نبش یاسمن

محل تبلیغات شما

تبلیغات اینترنتی یکی از بهترین و کم هزینه ترین نوع تبلیغات می باشد که شما می توانید خود را به تمام نقاط ایران معرفی کنید

alternative text

فراوردهای لبنی سلامت

بدون مواد افزودنی ، بی رقیب ، بی نظبر و با کیفیت عالی

09144321282

آدرس : مهرشهر ، ورودی ، گلستان یکم روبروی کوچه منفی 1 جنب بربری

alternative text

فراوردهای لبنی البرز

شعبه 1 : مهرشهر ، انتهای بلوار شمس ، روبروی زنبق

شعبه 2 : مهرشهر ، انتهای کیانمهر ، روبروی برج نگین ، نبش کوچه لاله

شعبه 3 : مهرشهر ، انتهای کیانمهر ، بلوار پیام ، قائمیه نبش کوچه مصطفی خمینی

alternative text

آموزشگاه کیمیا بانو

قالیبافی ، خیاطی ، چرم دوزی گلدوزی ، خودآرایی ، پته دوزی

با شرکت در کلاسهای کسب مهارت ایجاد اشتغال کنید

شماره تماس : 0933420120 - 09372903373

شعبه 3 : مهرشهر ، انتهای کیانمهر ، ابتدای بلوار پیام ، قائمیه بلوار امام رضا

alternative text

چاپ لشگری

محل تبلیغات شما برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

09192666717 - 09337378644

آدرس : مهرشهر ، انتهای کیانمهر ، بلوار پیام ، خیابان زمزم